Увага! Якщо у вашому паспорті маються не всі відмітки про перетин кордону, калькулятор не зможе виконати підрахунок коректно, будьте уважні.

Інформація про шенгенську візу

Багаторазова туристична віза (мультивіза) терміном від 6 місяців і більше, видана однією з країн Шенгенської угоди, дає право перебувати в Шенгенській зоні 90 днів протягом будь-якого довільно взятого 180-денного періоду. І є деякі нюанси, які потрібно знати:

  • Якщо між поїздками до країн Шенгену у вас була перерва 90 днів, то 180 днів відраховувати не потрібно - після перерви ви можете знову їхати на 3 місяці.
  • Поїздки до Великобританії, Болгарії, Румунії, Хорватії і на Кіпрне враховуються – ці країни поки що не входять в Шенген.
  • Поїздки в Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію враховуються – ці країни не є членами ЄС, але в Шенгенську зону входять.

Наш візовий калькулятор допоможе вам порахувати кількість днів, проведених на території Шенгену і перевірити, чи відповідають строки ваших поїздок новим правилам. Нагадуємо, що обов'язок підраховувати кількість днів, проведених в країнах шенгенської угоди, покладена на туриста.

Наш калькулятор підрахунку днів перебування в Шенгені є допоміжним інструментом, розробленим для зручності користувача. West-Express не несе відповідальності за будь-які наслідки використання цієї програми.